widgets Kempingi, Pola Namiotowe

checked Dowolne udogodnienie

Kempingi, Pola Namiotowe w Krynicy Morskiej (2)

Krynica Morska Kempingi i Pola Namiotowe nad Morzem

Kempingi to obiekty turystyczne położone na stosunkowo dużym terenie, na którym goście zatrzymują się na pobyt w namiotach, samochodach kempingowych i przyczepach kempingowych, ale mogą także korzystać z zaplecza sanitarnego i innych obiektów stałych. Kempingi umożliwiają przyrządzanie posiłków i parkowanie samochodów. Kempingi i pola namiotowe należą do najtańszych forma spędzania wczasów nad morzem.

Przez ostatnie lata przyzwyczailiśmy się do większego komfortu i czasem wydaje się nam, że wczasy pod namiotem to nie dla nas. Warto spróbować! Namiot to najtańsze wczasy i jednocześnie duża swoboda, codziennie możemy spać w innym miejscu. Do tego mamy szansę wstawać dość wcześnie - bo od świtu namiot zaczyna się nagrzewać i wcześnie budzi nas słońce. Do tego dzisiejsze campingi posiadają dobrą infrastrukturę - całodobowe sanitariaty z ciepłą wodą, dostęp do kuchni, prądu, świetlice. To ciekawa przygoda!

Campingi i pola nomiotowe to prawdopodobnie najtańsza forma wypoczynku - ceny rozpoczynają się od około 10 zł od osoby za dobę. Do tego dochodzą opłaty za rozbicie namiotu, postawienie kampera, parking, czasem za korzystanie z prysznica, prądu.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0