Restauracje w Krynicy Morskiej.

Restauracje w Krynicy Morskiej.

Krynica Morska – gdzie zjeść, żeby było smacznie i niedrogo? Zaplecze gastronomiczne w Krynicy Morskiej jest bardzo dobrze rozwinięte, także kwestia ta nie powinna stanowić żadnego problemu. Liczne restauracje, karczmy, gospody, smażalnie ryb, a także kawiarnie, cukiernie i restauracje znajdziemy nie tylko w centrum miasta, ale także w hotelach i ośrodkach wczasowych.  

Największym przysmakiem w Krynicy Morskiej, tak jak i w wielu innych, nadmorskich miejscowościach, są oczywiście ryby. Często spotykanym daniem w wielu restauracjach jest też zupa rybna. Wśród polecanych restauracji w Krynicy znajdziemy również podające jedzenie z grilla, dania kuchni orientalnej i kuchni francuskiej.

Świeżo wyłowione z Bałtyku ryby, są pyszne i świeże. Jeśli wstaniemy wcześnie rano i udamy się do portu w Krynicy, kupimy dopiero co wyłowione ryby, sprzedawane prosto z kutrów, po atrakcyjnych cenach. 

 

Jest kilka restauracji, które mają parking oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych w ofercie. Zanim się zdecydujemy na wybór lokalu lepiej jest to sprawdzić na stronie internetowej wybranej restauracji. 

Tak, w Krynicy jest duża oferta lokali, które mają usługę dowozu jedzenia do klienta.

Krynica Morska nie dysponuje komunikacją miejską, choć jadące z Gdańska i innych okolicznych miejscowości autobusy mają kilka przystanków na terenie miasta. Jeżeli nie chcemy poruszać się pieszo musimy skorzystać z taksówki lub wypożyczyć rower. 

serce Twoje ulubione obiekty 0